Plačiausias patikimų dantų implantų asortimentas

Dantų implantai. Implantavimo medžiagos. Implantologų duomenų bazė.

Apie Straumann

straumann-medziagos-su-logo

Straumann kompanija įkurta 1954 m. Valdenburge, Šveicarijoje.

Straumann yra pasaulinis lyderis dantų implantų rinkoje restauracinėje ir regeneracinėje odontologijoje. Šios kompanijos produktai gaminami bei tobulinami bendradarbiaujant su pirmaujančiomis pasaulyje klinikomis, tyrimų institutais bei universitetais, Straumann kompanijai dirbančiais mokslininkais.

Per daugiau nei 50 veiklos metų ir atliktų tyrimų, ši kompanija rinkai pasiūlė inovatyvius, moksliškai pagrįstus ir efektyvius dantų atkūrimo būdus.

Straumann Dental Implant System pritaikyti atstatyti pavienių dantų defektus, atstatyti defektus tiltais bei  nuimamiems protezams ant implantų. Straumann Soft Tissue Level implants – sukurti supaprastintam gydymui. Vieno etapo chirurginė procedūra sutaupo laiko, didina efektyvumą, apima platų implantų spektrą priklausomai nuo indikacijų.

Specialiai natūraliai išvaizdai ir puikiai savijautai  yra sukurti Straumann Bone Level implants. Tai – ypatingai geras sprendimas estetinėje zonoje.

straumann-slactiveDar viena unikali Straumann implantų ypatybė – SLActive paviršius, garantuojantis trumpesnį gijimo laiką.

Tyrimais įrodyta, kad  SLActive – implanto paviršiaus smėliavimas ir mikrostruktūrų ėsdinimas rūgštimi, gerina titano osteogenines (kaulo augimo inicijavimo) savybes.

Dauguma implantų turi hidrofobinių savybių – jie atstumia vandenį. Tai sulėtina pradines reakcijas vykstančias vandeningame žmogaus organizme. SLActive kūrėjai sugebėjo sukurti lengvai drėkstantį implanto paviršių. Jis ant implanto pritraukia kraujo komponentus ir baltymines struktūras, todėl kaulas greičiau sukimba ir suauga su titaniniu implanto paviršiumi.  Chemiškai aktyvus  SLActive paviršius inicijuoja pirminę gijimo reakciją, vedančią į osteointegraciją.

Ypatingų savybių turintis paviršius didina implanto stabilumą kritiškai ankstyvame laikotarpyje, o gijimo laikas nuo 6-8 sav. sutrumpėja iki 3-4 sav. Lyginant su paprastu paviršiumi, ant SLActive paviršiaus susidaro 60 proc. daugiau kaulinio audinio, o tai yra geriausi parodymai implantų rinkoje.

straumann-roloxideDar vienas Straumann išradimas – medžiaga Roxolid, sukurta specialiai odontologinei implantologijai. Tai  -titano – cirkonio lydinys užtikrinantis puikią osteointegraciją bei mechanines savybes.

Lydinys Roxolid  buvo sukurtas specialiai implantuojantiems odontologams. Roxolid  implantai yra stipresni už švarų titaną ir turi chemiškai aktyvų paviršių SLActive. Unikalios Roxolid mechaninės savybės yra itin patikimos ir lanksčios taikant gydymą mažo diametro implantais.

Roxolid implantai tinka kuomet yra siaura tarpdantinė erdvė, plona alveolinė ketera, yra įgimtas šoninio kandžio trūkumas. Šie implantai suteikia gydymui daugiau galimybių siekiant maksimaliai išsaugoti kaulinį audinį ir kraujotaką. Ypatingai tinka pacientams priklausantiems rizikos grupėms.

Straumann implantų efektyvumą patvirtina daugiau nei 3000 nepriklausomų mokslinių publikacijų, parengtų per paskutiniuosius 30 metų. Vienas iš svarbiausių Straumann kompanijos tikslų yra nuolatos gerinti teikiamų produktų ir paslaugų kokybę. Produktų patikimumą užtikrina integruotos kokybės valdymo sistemos atitinkančios visus teisės aktus.

2013 m. Straumann tapo rinkos lyderiu pasaulyje pagal pardavimus. Kompanijos produktais prekiaujama daugiau nei 70-tyje šalių.

Daugiau nei 30 metų Straumann yra tarptautinės implantologų draugijos ITI (International Team for Implantology) partneris. Šios organizacijos dėka, Straumann bendradarbiauja su beveik 150 pirmaujančių universitetų ir stomatologijos mokyklų visame pasaulyje. ITI nutiesė svarbų ryšį tarp Straumann, mokslo ir odontologų.

Per ITI kompanija vykdo mokymus, tyrimus ir palaiko ryšius su pirmaujančiais implantologais.

Visose šalyse, kuriose Straumann produktai yra pasiekiami, yra vedami kursai ir mokymo programos odontologams  bendradarbiaujant su akademiniu partneriu – ITI.