Plačiausias patikimų dantų implantų asortimentas

Dantų implantai. Implantavimo medžiagos. Implantologų duomenų bazė.

Naujienos

Penkios priežastys, kodėl vertėtų rinktis dantų implantus

Jauskitės patrauklūs. Kalbėkite. Juokitės. Valgykite. Bučiuokitės. Kokios dirbtinio dantų atkūrimo galimybės užtikrina estetinį vaizdą ir funkcionalumą? Ar implantų sprendimai kokybiški? Ar jie ilgalaikiai? Kokie yra jų pranašumai, palyginti su įprastais metodais? Dabar odontologai gali naudoti dirbtines dantų šaknis beveik kiekvienam tarpui užpildyti. Dantų implantai yra šiuolaikinis būdas atkurti dantis.

1. ESTETINIS SPRENDIMAS

Funkcija ir išvaizda yra neatskiriami dalykai: dantų implantai sukurti taip, kad teiktų patikimą stabilumą ir naują savybę – naturalią išvaizdą.

2. KAULO IŠSAUGOJIMAS

Implantai perduoda kramtymo jėgą žandikauliui, o tai padeda išsaugoti kaulą. Jeigu implanto nėra, pavyzdžiui, naudojant įprastus tiltus ar dalinius protezus, kaulas gali lėtai nykti ir ilgainiui pakeisti veido formą.

3. GALIMYBĖ DAUGIAU DŽIAUGTIS GYVENIMU

Dantis atkuriant įprastais dantų protezais, dažnai reikia dantų plokštelių, kurias naudojant gali atsirasti spaudimo taškų ir kitų nepatogumų. Gydymui pasirinkus dantų implantus, tokių plokštelių neprireikia. Todėl pacientai kalbėdami, šypsodamiesi ir valgydami gali jaustis patogiau.

Šiaurės Amerikoje atlikto stebėjimo tyrimo rezultatai pabrėžė implantų pranašumus ir įrodė teoriją, kad tie, kurie bučiuojasi, labiau džiaugiasi gyvenimu. Žmonės, turintys prastus dantis arba jų praradę, bučiuojasi mažiau, juos taip pat rečiau bučiuoja kiti, palyginti su asmenimis, kurių dantys sveiki. McGill universitete Kanadoje atlikti tyrimai atskleidė, kad įtampa bučiuojantis nuslūgsta, jeigu protezai yra pritvirtinti implantais.

4. DANTIES IŠSAUGOJIMAS

Naudojant įprastą tiltą reikia nušlifuoti trūkstamo danties kairėje ir dešinėje esančius gretimus dantis, ant kurių remiasi tiltas. Kai implantas naudojamas plyšiui užpildyti, greta esantys dantys nepažeidžiami ir išsaugomas natūralus danties paviršius.

5. ĮRODYTA KOKYBĖ

Visame pasaulyje daugybė žmonių nešioja dantų implantus. Kai kurios implantų sistemos  yra daugiau kaip 30 metu trukusiū tyrimų patirties rezultatas.

APIBENDRINANT, KODĖL RINKTIS DANTŲ IMPLANTUS?

- Atkurtos struktūros laikosi tvirtai, net kai protezai naudojami be klijuojamo kremo.

- Gali pašalinti nepatogumus, dažnai susijusius su prastai priglundančiais dantų protezais.

- Padeda išsaugoti natūralų žandikaulį, taigi ir veido struktūras.

- Apsaugo greta esančius sveikus dantis nuo šlifavimo.

- Išsaugo šypseną.