Plačiausias patikimų dantų implantų asortimentas

Dantų implantai. Implantavimo medžiagos. Implantologų duomenų bazė.

Dantų implantai

Ar galima anksčiau laiko pasenti?

Viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurios žmonių veidas gali pradėti keisti formą anksčiau laiko ir pasenti, yra dantų netekimas. Praradus vieną ar kelis dantis, kramtymo funkcija pakinta, darosi sunkiau normaliai maitintis.

Tačiau tai labiausiai pastebimas skirtumas. Daug gilesnė ir svarbesnė problema yra kaulo nykimas (atrofacija), kurią lemia prarasti dantys. Taip atsitinka tuomet, kai žandikaulis nebegali vienodai paskirstyti kramtymo jėgos. Jei jis nėra stimuliuojamas tose vietose, kuriose nėra dantų, ilgainiui pradeda silpnėti. Taip kaulas pradeda nykti, o žmogaus veidas, praradęs dantų ir kaulų atramą, pradeda kisti ir senti anksčiau laiko.

To išvengti padeda dantų implantai, kurie ne tik apsaugo nuo kosmetinių pasekmių, bet ir padeda išvengti kaulo sunykimo.

Mėgaukitės visaverčiu gyvenimu

Judantys dantų protezai, prarasti dantys – tai vieni pagrindinių dalykų gyvenime, dėl kurių daugelis žmonių patiria ne tik maitinimosi sutrikimus, bet ir kenčia morališkai, negalėdami šypsotis ar net jausdami priešingos lyties dėmesio trūkumą. Tokiu būdu gyvenimas apsunkėja vietoj to, jog būtų mėgaujamasi jo teikiamais malonumais.

Tačiau dabar, pasitelkus šiuolaikinius gydymo metodus, galima atkurti nuo vieno trūkstamo danties iki visos dantų arkos. Dantų implantai – tai vienas geriausių kada nors sukurtų sprendimų, galintis kiekvienam dantų netekusiam žmogui grąžinti gyvenimo džiaugsmą, pilnaverčio maitinimosi ir bendravimo pojūtį.

Maistas, kurio iki šiol vengėte, žmonės, kuriems negalėjote padovanoti šypsenos – visi Jums brangiausi dalykai gali grįžti į senas vėžias kelių procedūrų metu. Visais atvejais patikimi odontologai rekomenduos geriausias dantų implantų pritaikymo galimybes ir padės parinkti asmeniškai tinkančius gydymo metodus.