Plačiausias patikimų dantų implantų asortimentas

Dantų implantai. Implantavimo medžiagos. Implantologų duomenų bazė.

Dantų implantai

Dantų anatomija ir implantas

Danties implantasDanties implantas yra natūralios danties šaknies pakaitalas. Tai iš ypatingai tvirtos, bet lengvos ir biologiškai su kaulu suderinamos medžiagos titano pagamintas nedidelis varžtelis, kuris chirurginiu būdu yra įsukamas į žandikaulį vietoje prarasto danties šaknies. Danties implanto paviršius yra porėtas, tam kad greičiau ir tvirčiau suaugtų su kaulu.

Dantų implantai gali būti naudojami ne tik vienam, bet ir keliems prarastiems dantims atkurti. Danties vainiką galima atkurti daugybe būdų, tačiau ir danties šaknį, ir vainiką leidžia atstatyti tik danties implantas. Jie laiko dirbtinių dantų vainikėlį ar tiltą taip, kaip šaknys laiko dantį savo vietoje.

Dantų implantų pagalba vienas ar keli dantys yra atkuriami nepažeidžiant šalia esančių sveikų dantų, t.y. jų nereikia šlifuoti ar kaip nors kitaip pažeisti. Implantas yra įsriegiamas į žandikaulio kaulą ir per tam tikrą laiką turi prigyti. Tuo metu prie danties implanto galima pritvirtinti laikiną dantį, kuris vėliau, implantui prigijus, bus pakeistas nauju ar keliais naujais nuolatiniais dantimis.

Dantų implantai gali būti įvairiausių rūšių. Tačiau šiuo metu plačiausiai pasaulyje ir Lietuvoje naudojami sraigtiniai dantų implantai. Lietuvoje per metus implantuojama apie 20-25 tūkstančiai dantų implantų.

Nesudėtingas dantų implantavimo procedūras gali atlikti kiekvienas bendrosios praktikos gydytojas odontologas, tačiau mes patariame bet kuriuo atveju kreiptis į patikimus ir patyrusius šios srities specialistus, kurie gali suteikti aukščiausios kokybės paslaugas ir medžiagas.

 

 

Visų patikimų Lietuvos implantologų sąrašą bei kontaktinę informaciją galite rasti paspaudę čia: odontologai