Plačiausias patikimų dantų implantų asortimentas

Dantų implantai. Implantavimo medžiagos. Implantologų duomenų bazė.

Dantų implantai

Kodėl verta rinktis dantų implantus?

Kai kurie žmonės iki šiol galvoja, kad dantų implantai – tai svetimkūnis burnoje. Daugelis iki šiol galvoja, kad dantų implantai neatstoja natūralių žmogaus dantų ir gali būti neestetiški ir nepraktiški, trukdyti valgyti, bendrauti ar šypsotis.

Tačiau dantų implantavimas jau daugiau kaip 50 metų yra vienas pažangiausių dalykų šiuolaikinėje odontologijoje, kuris suteikia dantis praradusiems žmonės galimybę turėti naujus, praktiškai niekuo nesiskiriančius dantis.

Dantų implantai leidžia jaustis lyg turėtumėte savus dantis ir ilgainiui pamiršti, kad kažkada buvote jų netekę. O implantavimo procedūra turi labai aukštą sėkmės rodiklį. Dantų implantavimas visais požiūriais – geriausias sprendimas atstatyti prarastus dantis.

 Kokie yra pagrindiniai dantų implantavimo privalumai?

Patogumo jausmas. Turint dantų implantus nereikia jaudintis, ar jie išsilaikys savo vietoje, kaip išimami dantų protezai. Taip pat jiems nereikia naudoti tvirtinimo klijų, todėl nepatiriate ne tik nemalonaus jų kvapo, bet ir papildomų išlaidų. Dantų implantai tampa tiesiog jūsų burnos dalimi.

  1. Patvarumas ir ilgaamžiškumas. Dantų implantai gali tarnauti visą gyvenimą, nes yra gaminami iš itin patvarios medžiagos titano. Tačiau svarbiausias dalykas į kurį dėmesį atkreipia visi specialistai – tinkama ir kasdienė dantų implantų priežiūra.
  2. Maisto kramtymas. Dantų implantai suteikia tokias pačias kramtymo savybes kaip ir natūralūs dantys. Turėdami juos nejaučiate nei skausmo, nei diskomforto kramtydami net kietą maistą.
  3. Išvaizda. Su kaulu sugiję dantų implantai nesiskiria nuo natūralių dantų, todėl jūs jaučiatės patogiai ir gerai, galite natūraliai šypsotis ir patirti tai, ką jaustumėte turėdami tikrus dantis. Taip pat labai svarbi, bet daugeliui nematoma dalis – dantų implantavimas sustabdomo kaulo irimą. Dėl jo dažniausiai atrofuojasi dantenos, išsikraipo šalia esantys dantys, keičiasi sąkandis. Dantų implantai padeda veido ir žandikaulio formai nekisti, todėl Jūsų išvaizda nesensta anksčiau laiko.
  4. Gera higiena. Dar vienas implantavimo privalumas – pagerėjusi burnos higiena. Kadangi implantuojant dantis nenaudojamos tradicinės karūnėlės su tiltais, galite lengvai išvalyti tarpdančius ir maisto likučius, be to, šalia esantys dantys nėra šlifuojami ar kitaip pažeidžiami ir išlieka sveiki.
  5. Patikimumas. Dantų implantavimas yra viena sėkmingiausių procedūrų. Ji vidutiniškai pavyksta 95%-98% pacientų. Norint sumažinti bet kokią riziką, reikia kreiptis į patikimus ir kvalifikuotus specialistus.
  6. Sveikų dantų išsaugojimas. Kitaip nei naudojant dantų karūnėles, dantų implantavimui nereikia šlifuoti šalia esančių sveikų dantų. Tokiu būdu galite išvengti kaulo nykimo po dantų karūnėle, taip pat galimo aplinkinių atraminių dantų gedimo.

Jei šie anksčiau išvardinti privalumai atitinka jūsų lūkesčius ir nusprendėte rinktis dantų implantavimą vietoje kitų gydymo metodų, siūlome kreiptis į patikimą odontologą – implantologą.

Jis padės sudaryti jums tinkantį gydymo planą, patars ir paaiškins, kaip vyksta procedūros ir gijimas. Aptarsite naudojamas medžiagas, galimas rizikas ir rezultatą, kurio tikitės. Konsultacijų metu taip pat bus patikrinta jūsų dabartinė burnos būklė bei aptarti visi kiti sėkmingam dantų implantavimui būtini niuansai, parinkti tinkami implantai.