Plačiausias patikimų dantų implantų asortimentas

Dantų implantai. Implantavimo medžiagos. Implantologų duomenų bazė.

Dantų implantai

Geros odontologijos klinikos beieškant

Odontologijos klinikos žmonių gyvenime atlieka labai svarbų vaidmenį. Vos suskaudus dantis, vieni tikisi, kad apžiūrės artimiausias odontologas, kiti keliauja pas pažįstamus, rečiau su tokiomis problemomis susiduriantys pasikliauja internete randama informacija, kurios be galo daug. Tad kaip atsirinkti patikimą odontologijos kliniką ar implantologijos centrą?

Svarbiausia kaina?

Be abejo, kaina yra svarbus faktorius renkantis odontologijos kliniką, tačiau neturi būti svarbiausias. Verta žinoti, kad mažesnes kainas gali lemti pigesnės medžiagų kainos, su kuriomis dirba odontologas. Pasirinkę vieną iš pigiausių variantų, Jūs rizikuojate tenkintis mažiau kokybišku rezultatu. Žinoma, visi odontologai turi galimybę dirbti patvirtinančias licencijas, bet dirbdami su pigesnėmis medžiagomis jie negali garantuoti geriausio rezultato.

Kokia odontologo svarba?

Kaip minėjome, gydymo praktiką gali atlikti tik tie odontologai, kurie turi licencijas. Tačiau tai ne vienintelis būdas, pagal kurį galite vertinti. Įgytas mokslinis laipsnis, darbo patirtis, narystės įvairiose organizacijose, stažuotės ir net pačios odontologijos klinikos vardas, padeda sukurti gerą odontologo reputaciją. Pagal tai Jūs galite įvertinti kiekvieno daktaro profesinius įgūdžius. Žinoma, dar svarbu kaip gydytojas bendrauja su pacientais, tačiau tai galite spręsti tik apsilankę konkrečioje odontologijos klinikoje. Projektas manoimplantai.lt kiekvienoje odontologo kortelėje išskiria gydytojų narystes kaip vieną svarbiausių dalykų. Įvertinkite jas, paspaudę ČIA ir pasirinkę konkretų odontologą.

Ar svarbus odontologijos klinikos vardas?

Odontologijos klinikos prestižas ir reputacija kuriami ilgą laiką. Labiausiai tikėtina, kad geriausi odontologai dirba garsiausiose šalies klinikose. Natūralu, juk tiek gydytojai, tiek klinikos administracija suinteresuoti abipusės reputacijos kūrimu. Todėl geriausiai įvertinti odontologijos klinikos reputaciją galima pagal ten dirbančius gydytojus, jų kvalifikaciją. Antriniai dalykai: klinikos žinomumas, reputacija žiniasklaidoje. Kurdami tinklalapį manoimplantai.lt, stengėmės Jums parodyti, kokie specialistai dirba įvairiose odontologijos klinikose ir implantologijos centruose. Tai turėtų padėti Jums apsispręsti.

Kaip vertinti atsiliepimus?

Pažįstamų žmonių atsiliepimai yra svarbūs, tačiau vien iš jų spręsti nepatartina. Kiekvieno asmens dantų problemos yra skirtingos, todėl kiekvienu atveju vertinimai gali skirtis ir būti neobjektyvūs.

O jei kliniką rinktis pagal atstumą nuo namų?

Kuo arčiau namų – tuo geresnė klinika? Siūlome išmesti tai iš galvos. Gyvenantieji daugiabučiuose ko gero žino, kad daugelis artimiausių klinikų įsikūrusios tiesiog daugiabučių pirmuosiuose aukštuose, liaudiškai sakant, „ant kampo“. Tačiau, ar tikrai galima pasikliauti jų kokybe? Ar tokios odontologijos klinikos turi gerą reputaciją? Ar jose dirba geriausi šalies odontologai? Jei atsakysite į visus klausimus teigiamai, tuomet galite rinktis ir tokį variantą.

Apibendrinant, galime procentine išraiška įvertinti, kiek kiekvienas aukščiau paminėtas faktorius turėtų sudaryti procentų bendrame odontologijos klinikos vertinime. Odontologai – 60%, odontologijos klinikos vardas – 10%, kaina – 20%, atsiliepimai – 5%, atstumas – 5%.