Plačiausias patikimų dantų implantų asortimentas

Dantų implantai. Implantavimo medžiagos. Implantologų duomenų bazė.

Apie ITI

ITI

1980 metais įkurta Tarptautinė implantologų draugija (International Team for Implantology (ITI)) tapo viena didžiausių nepriklausomų akademinių organizacijų implantologijos ir audinių regeneracijos srityse, kurią vienija daugiau kaip 12 000 odontologų iš viso pasaulio. Tai organizacija, kurios svarbiausi tikslai: narių žinių gilinimas ir dalinimasis patirtimi.

ITI misija – skleisti žinias apie visus implantologijos srities aspektus ir su jais susijusią audinių regeneraciją šviečiant šios srities specialistus ir atliekant mokslinius tyrimus paciento naudai.

ITI palaiko santykius su daugiau nei 150 pirmaujančių universitetų ir stomatologijos mokyklų visame pasaulyje. Ši draugija tapo svarbia jungiamąja grandimi tarp implantų gamintojų, laboratorijų, akademinės visuomenės bei odontologijos sprecialistų. Pastariesiems sudaromos visos sąlygos profesiniam tobulėjimui ir kvalifikacijos kėlimui tarptautiniame lygmenyje.

Implantologijos sritis be galo sparčiai plėtėsi ypač pastaraisiai metais, atsiradus naujoms medžiagoms, metodams bei technologijoms. Informacijos yra tiek daug ir dažnai ji gali būti vertinama prieštaringai. Net specialistui kartais sunku nustatyti, kuris metodas geriausiai tinka tam tikroje situacijoje.

ITI organizuojami seminarai, konferencijos, reguliarūs pranešimai sudaro galimybę jos nariams ne tik pirmiesiems sužinoti apie naujausius pasiekimus implantologijos srityje, bet ir dalyvauti tiesioginėse diskusijose su įtakingiausiais šios srities autoritetais iš viso pasaulio.
ITI yra didžiausia ir prestižiškiausia tarptautinė organizacija, veikianti implantologijos srityje. ITI nariu gali tapti tik atitinkantis organizacijos iškeltus profesinius kriterijus gydytojas odontologas, burnos chirurgas, periodontologas, mokslų daktaras ar mokslininkas, sertifikuotas dantų technikas bei burnos higienistas.

Mes labai didžiuojamės, kad visi gydytojai, kuriuos rasite šioje svetainėje yra ITI nariai. Daugiau informacijos rasite: www.iti.org.