Plačiausias patikimų dantų implantų asortimentas

Dantų implantai. Implantavimo medžiagos. Implantologų duomenų bazė.

Naujienos

Ką žmonėms reiškia implantai?

Darbą, bendravimo džiaugsmą ir meilę dovanojo nauja šypsena

Priežasčių, kodėl galite netekti dantų, yra daugybė. Tačiau dar daugiau yra svarbių priežasčių, kodėl prarastus dantis reikia susigrąžinti. Taip sako Rimantas, Kristina, Svetlana ir Arnoldas, kuriems neseniai buvo atlikta dantų implantacija, gerokai pakeitusi jų gyvenimus.

Darbą surado po savaitės

52 metų Rimantas Kuodis prisipažino, kad buvo pakliuvęs į nelemtą uždarą ratą. Ilgą laiką neturėjo darbo. Vyras negalėjo įsidarbinti net pardavėju, nes darbdaviams kliuvo jo išvaizda – vyrui trūko priekinio danties. O be darbo ji neišgalėjo danties įsidėti. Po keleto nesėkmingų bandymų Rimantas pradėjo bijoti pokalbių dėl darbo, nes žinojo, kad užteks vien tik išsižioti, kad išgirstų „Ne“. Paėmęs nedidelę paskolą jis ryžosi danties implantacijai. „Darbą susiradau po savaitės, kai tik mano burnoje vėl buvo visi dantys. Supratau, kokia svarbi yra tvarkinga išvaizda“, – džiaugėsi Rimantas. Šiandien jis – vadybininkas, tad jam tenka daug bendrauti su žmonėmis. Vyras džiaugiasi, kad kalbant nebereikia prisidengti ranka ir vėl gali plačiai šypsotis.

Sužavėjo graži šypsena

Kristina buvo išsiskyrusi, rutinoje užsisukusi dviejų vaikų mama, liūdna, praradusi bet kokią viltį dar patirti šiltų jausmų, surasti stiprų petį, kurio taip reikia kiekvienai vienišai moteriai. Jos šypseną temdė ne tik kasdieniai rūpesčiai, bet ir danties trūkumas. Tačiau kai sesuo, kuri labai padeda Kristinai ir jos vaikams, prispaudė – ryžosi danties implantacijai. „Tą pačią vasarą poilsiaudama prie jūros sutikau savo meilę – Algį. Jis prisipažino, kad susižavėjo mano šypsena. Ne nauja suknele, ne šukuosena, bet būtent gražia šypsena. Šiandien mes labai lamingi kartu!“ – sakė 29 metų Kristina Meškienė.

Labai patinka sau pačiai

Dar neseniai 46 metų Svetlana laikė save sena ir negražia vidutinio amžiaus moterimi, nes jos priekiniai dantys buvo ištrupėję, pajuodę. Ji negalėjo žiūrėti į veidrodį, bijodavo išsižioti, juoktis net prie artimų žmonių. „Šiandien aš – vėl jauna ir savimi pasitikinti. Labai pasikeičiau: nauji dantys tapo naujo gyvenimo pradžia, pradėjau labiau savimi rūpintis, net mano laikysena pasitaisė – tarsi pasitempiau, vaikštau aukščiau iškėlusi galvą“, – pasakojo Svetlana Kazankova. Moteris dažnai pramogauja, keliauja, bendrauja su žmonėmis ir žino, kad jiems patinka, nes labai patinka sau pačiai.

Sugrąžino gyvenimo džiaugsmą

Net sunku įsivaizduoti, kad dantys gyvenimą gali apversti aukštyn kojom! Dviejų priekinių dantų seniai dėl traumos netekęs 35 metų Arnoldas Stankaitis graužėsi dėl savo išvaizdos, todėl retai išeidavo iš namų, vengdavo kalbėti, šypsotis. Net parduotuvėje vyras apeidavo tuos skyrius, kuriuose reikia pardavėjos paprašyti, kad pasvertų prekių. Aplinkiniams atrodė, kad jis – nuobodus tinginys, nes niekur neina kviečiamas, stengiasi kuo greičiau baigti pokalbį. „Tačiau, kai tik man buvo atlikta dantų implantacija, visi suprato, kad yra atvirkščiai! Mėgstu linksmą kompaniją, nebebijau išsižioti, susiradau draugų ir nuostabią merginą, kuri greitai taps mano žmona“, – džiaugėsi Arnoldas.