Plačiausias patikimų dantų implantų asortimentas

Dantų implantai. Implantavimo medžiagos. Implantologų duomenų bazė.

Naujienos

Lankytojo Žydrūno klausimas: prieš pradėdamas rašyti, noriu pasakyti, kad paniškai bijau stomatologų ir nualpstu. Noriu jūsų paklausti, ar taikote pilną narkozę dėdami implantus? Prieš tai dantis tvarkiusi gydytoja pasakė, kad jų gręžti neįmanoma, nes dantys trupa. Koks gydymas būtų taikomas? Ar vertėtų išrauti visus dantis ir sudėti implantus? Kiek tai kainuotų? Man 30 metų.

Atsako manoimplantai.lt gydytojas: malonu, kad parašėte – pasistengsime kuo aiškiau Jums atsakyti. Odontologų baimė – tai daugelio pacientų problema, sovietinio gydymo pasekmė. Atliekant dideles intervencijas ar esant didelei paciento baimei, daugelyje klinikų yra taikoma sedacija. Sedacija – tai medikamentais sukeltas sąmonės slopinimas, pasireiškiantis mieguista būsena arba miegu, iš kurio pacientą galima lengvai pažadinti. Sedacijos metu paciento kvėpavimo ir kardiovaskulinė funkcija paprastai išlieka nepakitusi , t.y. spontaninis kvėpavimas adekvatus, nereikia papildomų priemonių kvėpavimo takų praeinamumui išlaikyti, apsauginiai refleksai, tokie kaip kosulio ir rijimo yra išlikę. Operacijos metu sedacija taikoma tam, kad susilpnintų stresinį atsaką, mažintų sujaudinimą ir nerimą, pagerintų paciento komfortą, palengvintų operacijos toleravimą, sudarytų chirurgui optimalias sąlygas operuoti. Tai nėra pilna narkozė.

Kalbant apie Jūsų situaciją, labai sunku vertinti ir kažką kategoriškai teigti dėl gydymo eigos ir finansinės išraiškos. Pirmiausiai, reikėtų išsiaiškinti kodėl tie dantys trupa, ar kaltos senos restauracijos, dėl kurių sugedo dantys ar dėl Jūsų individualių savybių (genetikos, gyvenimo būdo, sveikatos būklės) ir taikyti tinkamą gydymą. Dantis, linkusius trupėti, skilinėti ir lūžti, mes rekomenduojam protezuoti, t.y. dantis apgaubti vainikėliais ir taip juos sustiprinti, jeigu tų dantų šaknys yra geros ir įmanoma tai padaryti (tą įvertina gyd. odontologas–protezuotojas). Jeigu tų dantų jau neįmanoma protezuoti, tik tada svarstoma apie jo šalinimą ir atstatymą implantu. Implantai su pritvirtintais dantų protezais naudojami prarastiems dantims pakeisti. Dantų implantas yra metalinis sraigtas, kuris yra sriegiamas į žandikaulį toje vietoje, kur buvo savas dantis. Jis pagamintas iš titano, dažniausiai chirurgijoje naudojamo metalo, kuris yra biologiškai suderintas su žmogaus organizmu. Daugiau informacijos apie implantus galite rasti paspaudę ČIA. Kaina labai individuali ir priklauso nuo labai daug dalykų: implantų sistemos, pasirinktų medžiagų protezavimui, gydytojo – specialisto, kaulo kiekio ir kokybės, implantų kiekio. Jei dantį galima dar išsaugoti, tai pirmiausiai tas ir daroma. Tik esant beviltiškai situacijai galvojama apie implantaciją. Iš karto rauti visus dantis ir implantuoti naujus būtų labai drąstiškas poelgis.