Plačiausias patikimų dantų implantų asortimentas

Dantų implantai. Implantavimo medžiagos. Implantologų duomenų bazė.

Naujienos

Lietuvos odontologų įvertinimas tarptautinėje konferencijoje Danijoje

Spalio 10-13 d. pirmą kartą kasmetinėje Europos Osteointegracijos Asociacijos (European Association for Osseointegration) konferencijoje buvo pristatyti net trys Lietuvos gydytojų odontologų pranešimai. Gydytojas Algirdas Puišys pristatė vieną, gydytojas Tomas Linkevičius pristatė net du pranešimus tris dienas trukusioje konferencijoje Kopenhagoje. Pranešimai buvo pagrįsti Lietuvoje atliktais moksliniais tyrimais.

Gydytojas Algirdas Puišys buvo iškilmingai apdovanotas, po to, kai konferencijos organizatoriai skyrė jam pirmąją vietą už atliktą tyrimą: “Kraštutinio kaulo stabilumas aplink dantų implantus pastorinus dantenas”. Ši mokslinė medžiaga buvo pripažinta geriausia tarp 600 kitų šalių gydytojų, konferencijai pateiktų darbų.

Odontologija – palyginti jauna, bet pastaruosius porą dešimtmečių sparčiai besivystanti medicinos sritis. Labai džiugu, kad turime Lietuvoje tarptautiniu mąstu pripažįstamus specialistus, kurie moksliniais pasiekimais pasižymi ne tik tarp užsienio kolegų, bet savo patirtį ir profesinę veiklą skiria mūsų šalies pacientams.

Lietuvą koferencijoje atstovavo daugiau gydytojų iš Lietuvos: Gintaras Juodžbalys, Tomas Linkevičius, Natalija Maslova, Algirdas Puišys, Mindaugas Stacevičius, Povilas Daugėla. Šių gydytojų korteles galite rasti mūsų svetainėje.