Plačiausias patikimų dantų implantų asortimentas

Dantų implantai. Implantavimo medžiagos. Implantologų duomenų bazė.

Naujienos

Visa tiesa apie projektą ManoImplantai.lt

Per pastarąjį dešimtmetį sparčiai vystėsi implantologija bei šiuolaikinė burnos, veido ir žandikaulių chirurgija, atsirado naujų technologijų, metodų, medžiagų, reikalingų sunykusio žandikaulių kauliniam audiniui atnaujinti. Kaip grybų po lietaus Lietuvoje pridygo ir įvairių klinikų, siūlančių savo paslaugas šioje srityje. Žiniasklaidos priemonėmis mus pasiekia didžiulis srautas informacijos apie dantų implantavimą ir pasikeitusią pacientų gyvenimo kokybę po jo. Beveik visos televizijos transliuoja realybės šou, kurių metu pacientams greitai įstatomi nauji dantys ar kitaip atstatoma burnos estetika.

Dažnas pacientas, galvojantis apie dantų implantaciją, susiduria su daugybe klausimų ir informacijos patikimumo problema. Dažniausiai iškyla klausimai: “Ar įmanoma po pirmo apsilankymo pas gydytoją išeiti su naujais dantimis?”, “Ar skaudės?”, “Ar tai brangu?”, “Kokį gydytoją pasirinkti?”, “Kaip elgtis prieš iš po procedūrų?”, “Ar spėsiu susidėti dantis trumpam grįžęs į Lietuvą?”. Ne mažiau svarbūs ir didėjantys pacientų estetiniai reikalavimai. Dar prieš dešimtį metų vieną ar keletą dantų praradę žmonės prašydavo įstatyti neišimamą dantį, dabar gi jie reikalauja įstatyti neišimamą gražų dantį.

Taigi siekdami atsakyti į visus pacientų klausimus ir pateikti jiems tik kvalifikuotą bei patikimą informaciją, Lietuvos odontologai, priklausantys ITI (Tarptautinei implantologų draugijai), ėmėsi iniciatyvos. 2012 m. spalio 10 d. visuomenei pristatyta nauja interneto svetainė manoimplantai.lt.
Svetainė skirta pacientams. Čia jie galės rasti išsamią bei teisinga informaciją apie dantų implantus, skirtingus gydymo būdus. Juk kiekvieno paciento burnos būklė ir gydymo metodai skiriasi. Manoimplantai.lt gydytojų komandos tikslas šviesti pacientus, padėti jiems priimti labai svarbų ir ne pigų sprendimą taip, kad maksimaliai sugrįžtų ne tik kramtymo efektyvumas, bet ir jaunystė, pasitikėjimas savimi.

Svetainėje taip pat pateikiamas patikimų odontologų įvairiuose Lietuvos miestuose sąrašas. Pacientai galės pasirinkti savo gydytoją, užduoti jam klausimus. Gydytojai dalinsis patirtimi: talpins pacientų istorijas, rašys apie implantologijos naujienas, komentuos naujienas rinkoje ir pan.